KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707199
nr 1570 7199
Oidentifierad konstnär. Skokloster, Signerad, 29x36 cm, yttermått inklusive ram: 41x48 cm
Kondition: lagad duk, ramskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:40:02
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr